Chatovica

Opäť sa raz konala oslava Veslových a mojich narodenín na chalupe na Grúni. Boli sme tu prvýkrát od prerábky schodov vedúcich na povalu. Väčšina sa zhodla, že to nebol najšťastnejší nápad. Predsalen aj za triezva su dosť nebezpečné a to už nehovorim, keď si človek hrkne :)

Akcie sa, okrem oslávencov, zúčastnili aj Idka, Mirka s Lubkou, Monika s Ninou, Slavo s Jankou, Večko a pan inžinier Branko :)

Dorazili sme dost neskoro, lebo sak ako vždy :) Samozrejme, už v autach sa otvarali flandery a drazdili soferi, takže prvý večer mal dosť rýchly spád. Rýchlo sme odovzdali oslavencom darčeky, nafilmovali si Veslíka, ako rozbaluje BluePack a tradá chlastať. Lubka to vzala doslova a tak sme ju uložili nech si oddýchne na peci pri lavóriku ;) Trošku sme aj na gitarke zahrali a o nejakej tretej či piatej? išli hajat, keď nas prebratá Lubka vyhodila. V noci, či nad ránom, sa ešte odpravila Monika naspäť do BA, lebo jej nemal kto ísť odomknúť barák pre robošov. Vrátili sa poobede.

Druhý deň Slavko pokračoval v drevorubačskom ošiali a znášal z lesa hory dreva, aby sa mal čím zabávať. Podvečer ho však Janka odchytila a s plechovkou pifka na cestu ho odkočírovala domov. My sme pokračovali v príjemnom nasosávaní opäť do rána a v nedeľu sme sporiadane odplachtili domov.

Comments are closed.