Silvester 2006

Ďuri sa ponúkol, že môžeme zneužiť jeho krčmu na oslavu minuloročného Silvestra, a keďže nebola vôla (priznávam, že najviac z mojej strany) organizovať klasickú chalupovú akciu, zneužili sme jeho neuváženej ponuky a nanominovali sme sa mu do podniku :) Ešte ho čakalo aj nakupovanie proviantu a, ako jediného aktuálne motorizovaného, aj rozvoz. S nákupom som mu pomohol, rozvoz sme nechali na Fabii :)
Nástup na akciu prebiehal postupne, v niekoľkých vlnách. Keď sme dofrčali, vrhli sme sa na prípravu obložených mís a vinko (teda to ako ja, čo pili ostatný je zrejmé z fotodokumentácie ;) ) Účasť bola hojná, poďme na to alfabeticky: Danka, Ľubka, Mirka, Monika, Viki a do pánskych boxov nastúpili Ďuri, Kubo, Večko a Veslo. Neskôr dorazil aj pán Branislav. Hlboko sa ospravedlňujem páriku kamarátov Moniky, ale ich mená mi kompletne vyfučali z kebule. Osviežte mi pamäť, doplníme.
Večer sa pekne rozbiehal, hral sa stolný futbal, posedávalao, popíjalo, tancovalo. Veslo objavil, že miestna DJ aparatúra má náhlavový mikroport a tak nás celý večer oblažoval tým, že sedel pri nás a do reprákov hučal „Halóóó, počujete ma?“…
Pred polnocou musel Ďuri vybehnúť vyhodiť do luftu nejakú krčmu. My sme si zatiaľ ponalievali trochu toho sektu a ledva sme stihli odpočítať starý rok. Nový rok s nami nestihol ešte osláviť pán Branislav mám taký pocit, pretože toho zdolal démon chvíľu pred tým :) Neskôr síce ešte ožil, keď Večko odchytil vonku nejaké cudzie ženy a snažil sa byť prítulný, ale nakoniec fernet zvíťazil a dievčatá odišli :)
Takže pekný večer a noc v príjemnej atmosfére.
Ďakujem, a myslím, že hovorím za celú Rodinu, Ďurimu, že nám umožnil využiť jeho priestory s príjemným kozubom a dúfam, že nič neprišlo našou činnosťou k úhone.

howgh Kubo

Comments are closed.